Genel

Trendbet Telegram

Buraya Tıkla, Trendbet’e Giriş Yap!

Trendbet Telegram uygulaması ile adres değişimlerinden haberdar olabilir, çekiliş ve bonus teklifleriyle daha fazla kazanabilirsiniz. Uygulama dünyanın en güvenilir mesajlaşma uygulamasının yanında aynı zamanda bir sosyal medya platformudur. Kullandığınız cihazda uygulama bulunduğunda iletişim kolayca kurulmaktadır. Eğer telefon ya da bilgisayarınızda erişim adresi yoksa uygulamayı kurmanız gerekmektedir. Uygulama ücretsiz olarak kurulmakta ve kullanılmaktadır.

Trendbet sitesi müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetlerini sunuyor. Sitenin kullandığı uygulamadan yararlanmak için sitenin sağ üst kısmında bulunan simgesinin üzerine tıklanması gerekiyor. Uygulama simgesinin üzerine tıkladığınız anda ise site sizi yeni bir sekmeye yönlendiriyor. Buradan kolayca sitenin kurmuş olduğu telegram kanalına kolayca katılmanız mümkün olmaktadır.

Trendbet Telegram Hesabı

Trendbet telegram hesabı binlerce kişi tarafından takip edilmektedir. Bu kişilerin sitede yaşanan gelişmeleri yakından takip etmeleri mümkün olmaktadır. Sitenin hizmetlerinden haberdar olmak ve müşteri temsilcileri ile iletişim kurmak için kullanılabilecek pratik bir yöntem olarak sosyal medya aracı seçilmiştir. Siteye kayıt olmadan da bu uygulama üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşmeler yapılmaktadır. Böylelikle bahis ofisi hakkında detaylı bilgiler üyelik oluşturulmadan da alınabilmektedir.

Telegram gibi ayrıca sitenin instagram ve twitter mecralarında da hesapları bulunmaktadır. Mevcut hesaplar üzerinden de siteyi takip etmek ve yaşanan gelişmelerden haberdar olmak mümkün olmaktadır. Trendbet müşteri hizmetleri birimi yapılan görüşmelerin gizli kalmasına büyük önem vermektedir. Ayrıca sosyal medya uygulaması da görüşmeleri şifrelemekte ve üçüncü kişiler tarafından görülmesi önlenmektedir.

Trendbet Telegram Çekiliş

Trendbet telegram uygulamasını kullanan kişiler yaptıkları yatırımlarla aynı zamanda sitenin düzenlemiş olduğu büyük çekilişlere katılabilmektedirler. Site tarafından her ay için ayrıca bir çekiliş düzenlenmektedir. Siteye yapılan her yatırımla çekiliş için bir bilet kazanılmaktadır. Böylece çekilişe katılan ve kazanan kişiler büyük ödüller kazanma imkanı bulmaktadırlar.

Siteye yatırım yapılmasının ardından telegram üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşerek çekiliş için bilet almak mümkün oluyor. Site mevcut çekilişleri her ay düzenlemekte böylelikle de müşterileri için her ay büyük ödülleri kazanma imkanı bulunmaktadır. Siz de sitede hesap açabilirsiniz yapacağınız yatırımlarla düzenlenen çekilişlere katılabilirsiniz. Aynı zamanda sitede büyük kombine yarışları da bulunmaktadır. Trendbet sitesinde sporseverler de isabetli tahminlerle yapacakları kuponlarla bu büyük yarışa katılma imkanı bulunmaktadır.